Nasze usługi

Nasze usługi to setki wykonanych dachów i dostarczonych materiałów a wraz z nimi stale powiększająca się ilość zadowolonych klientów. Budujemy i remontujemy dachy, wykonujemy konstrukcje tradycyjne oraz prefabrykowane, oferujemy zakup materiałów w tym drewna konstrukcyjnego w najlepszych cenach, realizujemy izolacje pianą PUR, wykonujemy obróbki blacharskie o niestandardowych długościach do 6 m.b. Wszystkie te usługi wykonujemy w sposób aby ukończone zlecenia stały się naszą wizytówką, poniżej pełna oferta.

Budowa dachów

Świadczymy usługi ciesielskie, dekarskie i blacharskie. Łącząc wszystkie te usługi wykonujemy dachy kompleksowo z materiałem po stronie wykonawcy lub klienta. Realizujemy renowacje i remonty dachów w pełnym zakresie. Zapraszamy do współpracy!

Materiały i akcesoria

Prowadzimy sprzedaż materiałów. W naszej ofercie niemalże wszystkie rodzaje pokryć dachowych, drewna konstrukcyjnego, orynnowania i akcesoria. Zapraszamy do kontaktu!

Więźba tradycyjna

Usługi ciesielskie – wznoszenie tradycyjnej konstrukcji dachu, sprzedaż i transport więźby dachowej.

Wiązary dachowe

Montaż wiązarów – adaptacja projektu, produkcja, transport i montaż konstrukcji

Obróbki blacharskie 6 m.b

Obróbki blacharskie o niestandardowych długościach do 6 m.b: wiatrownice, ogniomury, pasy nadrynnowe, listwy przyścienne, opierzenia kominowe i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Piana PUR

Izolacja Pianą PUR to usługa zwieńczająca naszą ofertę. Kompleksowe podejście do całej inwestycji budowy dachu to również termoizolacja poddasza. Wykonujemy natrysk piany najwyższej jakości tej otwarto i zamkniętokomórkowej, nasz doradca dobierze gęstość i odpowiednie właściwości środka do Państwa inwestycji. Przy użyciu najwyższej klasy piany stworzymy izolacje Twojego poddasza najlepszej wartości niwelując przy tym mostki termiczne. Oprócz wspomnianych poddaszy wykonujemy kompleksowe izolacje ścian, posadzek, stropów. Swoje usługi wykonujemy na budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych. Zapraszamy do współpracy!

Jesteś zainteresowany i chcesz otrzymać wycenę?

Sprawdź naszą ofertę i wyślij zapytanie na adres wroclaw.dachy@gmail.com lub skontaktuj się telefonicznie 727698374 w celu uzyskania informacji.

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania lub niestandardowe zlecenie? Zadzwoń do nas!

Dane firmy:
„WROCŁAWSKIE DACHY”
Grzegorz Gajewski
NIP: 8961543697
Siedziba:
Dobrzykowice ul. Ładna 1 55-002

+48 727 698 374

wroclaw.dachy@gmail.com

    Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka Prywatności oraz Warunki Usługi obowiązują.