O nas

Firma Wrocławskie Dachy to usługi na najwyższym poziomie. Współpraca z firmami, szkolenia i dobór technik uczynił nas najlepszymi w swojej branży. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam wyeliminować wadliwe rozwiązania tak bardzo powszechne do dzisiaj. Nasze dachy wykonywane w oparciu o prawdziwą sztukę budowlaną oraz wiedzę techniczną to trwałe i estetyczne rozwiązania. Dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych pokrycia i setki wykonanych konstrukcji uczyniło nas firmą na profesjonalnym poziomie, gwarantujemy najwyższą jakość !

O nas

Co nas wyróżnia

Słowo profesjonalizm w odniesieniu do naszych usług przestaje być tylko słowem, gdy realizujemy nasze zlecenia. Dobór sprawdzonych metod na bazie wieloletniej praktyki pozwala nam wykonywać elementy dachowe w sposób który zapewni im sprawne działanie na długie lata i odpowiednią estetykę. Detale i akcesoria dachowe to miejsca na których skupiamy największą uwagę, wykorzystując umiejętności w dziedzinie blacharstwa eliminujemy ryzyko awarii do zera.

O nas

Usługi

Nasze usługi to setki wykonanych dachów i dostarczonych materiałów a wraz z nimi stale powiększająca się ilość zadowolonych klientów. Budujemy i remontujemy dachy, wykonujemy konstrukcje tradycyjne oraz prefabrykowane, oferujemy zakup materiałów w tym drewna konstrukcyjnego w najlepszych cenach, realizujemy izolacje pianą PUR, wykonujemy obróbki blacharskie o niestandardowych długościach do 6 m.b. Wszystkie te usługi wykonujemy w sposób aby ukończone zlecenia stały się naszą wizytówką, zapraszamy do zakładki Realizacje, jest ich tam kilka

Opinie

Opinie naszych klientów

Opinie to wyraz zadowolenia naszych klientów. Nie tworzymy „sztucznego tłoku”, znajdziecie tutaj szczere niewymuszone opinie i oceny, jest to dla nas ogromna satysfakcja i jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

Bardzo fachowe podejście, terminowo, wszystko zostało zrobione jak należy. Kontakt z panem Grzegorzem bezproblemowy i nawet z niestandardowymi rozwiązaniami pan Grzegorz poradził sobie wzorowo.

M

Pan Grzegorz wykonał u nas we Wrocławiu położenie dachówki Creaton Domino (dachowka płaska). Całość prac oraz wykonanie oceniamy na bardzo dobrze! Pan Grzegorz jest profesjonalistą z prawdziwego zdarzenia, komunikatywny, dotrzymujący słowa oraz terminów. Szczerze polecamy!

Daniel Marciniak

Z pośród kilku firm, które wybrałem do budowy swojego domu, stwierdzam, że ta zasługuje na najlepszą ocenę

Łukasz Wszelak

Profesjonalizm, dotrzymanie terminu i wykonanie na wysokim poziomie - rzadkość w dzisiejszych czasach! Polecam

motocrossiarz

Bardzo solidna i rzetelna firma. Usługi na profesjonalnym poziomie.

Dawid Wróbel

Jesteś zainteresowany i chcesz otrzymać wycenę?

Sprawdź naszą ofertę i wyślij zapytanie na adres wroclaw.dachy@gmail.com lub skontaktuj się telefonicznie 727698374 w celu uzyskania informacji.

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania lub niestandardowe zlecenie? Zadzwoń do nas!

Dane firmy:
„WROCŁAWSKIE DACHY”
Grzegorz Gajewski
NIP: 8961543697
Siedziba:
Dobrzykowice ul. Ładna 1 55-002

+48 727 698 374

wroclaw.dachy@gmail.com

    Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka Prywatności oraz Warunki Usługi obowiązują.