Realizacje

Przedstawiamy kilka naszych realizacji w okolicach Wrocławia, dla tych, którzy zechcieliby obejrzeć nasze inwestycje na żywo prosimy o kontakt telefoniczny.

Zacharzyce

Jednorodzinny dom o tradycyjnej konstrukcji dachu wielospadowego, dachówka półpłaska w odcieniu grafitowym.

Krzyków

Inwestycja w Krzykowie to dom wielorodzinny z dachem dwuspadowym na konstrukcji prefabrykowanej. Powierzchnia dachu pokryta dachówką płaską betonową. Naszym zdaniem wybór płaskiej dachówki to strzał w 10, jednak największy atut to forma elewacji dobrana przez Inwestora 😊

Wilkowa

Dach na budynku parterowym pokryty klasyczną dachówką falistą Creaton Titania. Duże powierzchnie połaci i glazurowana powłoka dachówki nadają dachu niepowtarzalny wygląd

Kobylice

W miejscowości Kobylice mieliśmy przyjemność wykonać zlecenie pokrycia dachu na budynku parterowym i gospodarczym. Dach pokryty dachówką Creaton Kapstadt. Na uwagę zasługują zakończenia dachu w postaci wiatrownic wykonanych z pojedynczych długich elementów.

Biskupin

Remont dachu na Biskupinie to wymiana kompletnego pokrycia oraz wybranych elementów konstrukcyjnych. Kompleksowy remont obejmował ułożenie dachówki karpiówki w tzw. koronkę, komplet obróbek blacharskich i na nowo wymurowane kominy.

Gałów

Kompleksowe wykonanie dachu przy wyborze dachówki Koramic Orea 9. Jak się okazuje dachówka, która nie cieszy się dobrą opinią pod kątem równej formy może sprawdzić się równie dobrze a krzywizny przestają być widoczne.

Siechnice

Osiedle przy ulicy Prawocińskiej w Siechnicach to komplet dziewięciu budynków gdzie mieliśmy przyjemność realizować budowę dachów. Konstrukcja wiązarowa, dachówka Creaton Kapstadt. Dach zakończony bezokapowo przy użyciu wiatrownicy w jednym odcinku. Pomysł inwestorów co do wykończenia kominów podkreśla nowoczesny styl całej inwestycji.

Przedmoście

Dach dwuspadowy na konstrukcji wiązarowej. Ponadczasowa dachówka cementowa producenta Creaton ułożona na dwóch ogromnych połaciach dachu dwuspadowego zwraca szczególną uwagę.

Jagodno

Koramic Orea 9 ułożona na wiązarowej konstrukcji. To co wyróżnia tą realizację to rynna ciągniona bez łączeń obrabiana bezpośrednio na placu budowy.

Bielany Wrocławskie

Dwukondygnacyjny budynek na Bielanach Wrocławskich. Konstrukcja wiązarowa, dachówka Creaton Cantus. Dach zakończony obróbka blacharską w części szczytowej oraz pasie podrynnowym.

Kiełczówek

Dach w Kiełczówku na domu jednorodzinnym. Kompleksowe prace zakładały wykonanie tradycyjnej konstrukcji dachu oraz pokrycie betonową dachówką. Dodatkowo wykonaliśmy nadbitkę dachu – prace polegające na przygotowaniu i obrobieniu elementów konstrukcyjnych dachu oraz montaż boazerii.

Dobrzykowice

W Dobrzykowicach mieliśmy okazję wybudować dach od podstaw. Wzniesienie tradycyjnej konstrukcji, pokrycie płaską dachówką w połączeniu z bezokapowym rozwiązaniem rynien Galeco dały spójny efekt. Okna zespolone z dedykowanym kołnierzem świetnie wpasowały się w powstały dach.

Gałówek

Realizacja dachu to w wielkim skrócie detale wykonane z blachy: pas podrynnowy, wiatrownica, okap i połączenie ceramicznej dachówki płaskiej Creaton Domino. Całość wykonana na tradycyjnej konstrukcji

Kamieniec Wrocławski

Tradycyjna konstrukcja, klasyczna dachówka falista z ceramiki i nadbitka jako dodatkowa usługa a to wszystko wykończone płytką typu struktonit – nic dodać, nic ująć 😊

Zdjęcie planu dachu

Otrzymaj bezpłatną wycenę

skontaktuj się z nami