Obróbki blacharskie 6 m.b

Obróbki blacharskie o niestandardowych długościach do 6 m.b: wiatrownice, ogniomury, pasy nadrynnowe, listwy przyścienne, opierzenia kominowe i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Obróbki blacharskie we Wrocławiu

Obróbki blacharskie to nieodłączny element każdego dachu, detale wykonywane z blachy zapewniają prawidłowe funkcjonowanie nadając mu odpowiednią estetykę. Nierzadko wygląd całej inwestycji podkreślają odpowiednio wykonane obróbki z blachy. Długie blaszane elementy jak wiatrownice, maskownice czy ogniomury niwelują ilość połączeń a to przekłada się na niepowtarzalną stylistykę. Nasz park maszynowy pozwala na wykonanie obróbek blacharskich do 6 m.b. Wykonujemy obróbki z blachy takie jak pasy nadrynnowe, parapety, opierzenia kominowe i wiele innych. Wyślij szczegółowe zapytanie na nasz adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów.

Jesteś zainteresowany i chcesz otrzymać wycenę?

Sprawdź naszą ofertę i wyślij zapytanie na adres wroclaw.dachy@gmail.com lub skontaktuj się telefonicznie 727698374 w celu uzyskania informacji.